Job details

Blacharz z językiem niemieckim

location: Niemcy, Halle/Saale

Firma z wieloletnim stażem na rynku niemieckim poszukuje kandydata do pracy w Niemczech na stanowisku blacharz samochodowy. Praca na atrakcyjnym kontrakcie w renomowanym zakładzie w Niemczech wschodnich.

Zakres obowiązków:

- Wymiana części karoserii

- Spawanie

- Zgrzewanie punktowe

- Obsługa narzędzi i maszyn w warsztacie samochodowym

- Obsługa spottera blacharskiego

- Praca przy samochodach nowych (maksymalnie 5-letnich).

Wymagania:

- Doświadczenie: min. 5–letnie na stanowisku blacharz samochodowy

- Doświadczenie w zgrzewaniu punktowym, spawaniu, wymianie elementów karoserii

- Umiejetność naprawy poszyć elementów samochodowych za pomocą spottera blacharskiego

- Wysoki poziom osobistego zaangażowania

- Umiejętność pracy w zespole

- Poczucie obowiązku i rzetelność

- znajomość j. niemieckiego, (ew. j. angielskiego) na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

-Praca na nowoczesnych sprzętach i narzędziach

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Karta paliwowa 50 EUR/miesięcznie

- Godziny pracy: PON – PT 7:00 – 16:00 z 1h przerwą

- 26 dni urlopu/rocznie

- Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na warunkach niemieckich

- Darmowe zakwaterowanie przy miejscu pracy.

I ACCEPT