Job details

Elektryk

location: Niemcy, różne lokalizacje

Zakres Obowiązków:

- Wykonywanie prac związanych z montażem, naprawą i konserwacją instalacji elektrycznych

- Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych

- Instalowanie nowych systemów elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami

- Odczytywanie i interpretacja schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych

- Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku

- Dbanie o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka

- Znajomość przepisów i norm związanych z instalacjami elektrycznymi

- Umiejętność odczytywania schematów elektrycznych

- Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Umiejętność obsługi narzędzi elektryka

- Umiejętność pracy zespołowej

- Znajomość języka niemieckiego w zakresie komunikacji w podstawowych sprawach

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

- Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na warunkach niemieckich

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Przyjazną atmosferę pracy

- Możliwość korzystania z benefitów pracowniczych.

I ACCEPT