Job details

Spawacz

location: Niemcy, różne lokalizacje

Zakres Obowiązków:

- Spawanie metalem na podstawie projektów i specyfikacji technicznych

- Przygotowywanie i montowanie konstrukcji stalowych oraz elementów spawanych

- Diagnozowanie i naprawa uszkodzeń w metalowych konstrukcjach i wyrobach

- Wykonywanie pomiarów i kontroli jakości spawanych elementów

- Dbanie o utrzymanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku pracy

- Przestrzeganie terminów oraz dokładność w realizacji zadań

- Współpraca z zespołem i przełożonymi w zakresie realizowanych projektów

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe jako Spawacz lub podobne

- Doświadczenie w spawaniu metali i montażu konstrukcji

- Znajomość różnych technik spawania, w tym spawania MIG/MAG i TIG

- Umiejętność pracy z narzędziami spawalniczymi i sprzętem kontrolnym

- Umiejętność czytania rysunków technicznych i projektów konstrukcyjnych

- Samodzielność i zdolność rozwiązywania problemów technicznych

- Gotowość do pracy na różnych obiektach budowlanych

- Umiejętność pracy w zespole

- Wykształcenie średnie techniczne będzie dodatkowym atutem

- Znajomość języka niemieckiego w zakresie komunikacji w podstawowych sprawach

Oferujemy:

- Stałe zatrudnienie w renomowanej firmie branżowej

- Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na warunkach niemieckich

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

- Pakiet benefitów pracowniczych

I ACCEPT