Job details

Mechanik Samochodowy

location: Niemcy, różne lokalizacje

Zakres Obowiązków:

- Diagnozowanie i wykonywanie napraw mechanicznych oraz elektrycznych w pojazdach

- Wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacji samochodów

- Rozpoznawanie usterek i ustalanie niezbędnych działań naprawczych

- Montowanie i demontowanie podzespołów oraz układów mechanicznych

- Obsługa narzędzi i sprzętu diagnostycznego

- Dbanie o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

- Raportowanie stanu technicznego pojazdów oraz przeprowadzonych napraw

- Współpraca z zespołem i przełożonymi w zakresie realizowanych zleceń

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe jako Mechanik Samochodowy lub podobne

- Praktyczne doświadczenie w naprawach samochodów osobowych i/lub ciężarowych

- Znajomość zasad mechaniki, elektroniki samochodowej oraz diagnostyki

- Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń diagnostycznych

- Samodzielność i zdolność do rozwiązywania problemów technicznych

- Umiejętność pracy w zespole oraz obsługi dokumentacji technicznej

- Gotowość do zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności

- Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

- Znajomość języka niemieckiego w zakresie komunikacji w podstawowych sprawach

Oferujemy:

- Stałe zatrudnienie w renomowanej firmie specjalizującej się w naprawach samochodów

- Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na warunkach niemieckich

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

- Korzystne warunki zatrudnienia oraz dostęp do narzędzi i sprzętu diagnostycznego.

I ACCEPT