Job details

Operator Wózka Widłowego

location: Niemcy, różne lokalizacje

Zakres Obowiązków:

- Obsługa wózka widłowego w celu przenoszenia, podnoszenia i transportu materiałów oraz produktów

- Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z zaplanowanymi zleceniami

- Prowadzenie ewidencji i kontroli stanu technicznego wózka widłowego

- Zapewnienie bezpieczeństwa na terenie magazynu lub hali produkcyjnej podczas wykonywania prac

- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i dbanie o stan czystości wózka widłowego

- Wykonywanie innych zadań magazynowych, jeśli zajdzie taka potrzeba

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego

- Posiadanie aktualnego certyfikatu umożliwiającego pracę na wózku widłowym

- Znajomość zasad bezpieczeństwa i przepisów obowiązujących podczas pracy na wózku

- Umiejętność obsługi różnych rodzajów wózków widłowych

- Sumienność, dokładność i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym i elastyczny grafik

- Znajomość języka niemieckiego w zakresie komunikacji w podstawowych sprawach

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

- Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na warunkach niemieckich

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu.

I ACCEPT